ثبت نام وشروع دوره آموزش ساز

آغاز دوره

شروع دوره بر اساس عواملی از جمله سن و پیشینه نوازندگی  بر این اساس که، هنرجو مبتدی باشد یا دارای پیشینه آموزشی ، متفاوت خواهد بود .

 

درس های کنسرواتوار پس از گذراندن دورۀ ابتدایی که شامل آشنایی با ساز، نت ها و اصول اولیه موسیقی است قابل ارائه می باشند، که این دوره ابتدایی بسته به میزان فعالیت ،استعداد و علاقه هنرجو میتواند  بین 9 ماه تا یک سال نیم زمان ببرد.

در ملاقاتی حضوری در موسسه فرهنگی هنری هنر نوین  پس از مشاوره برای تعیین رپرتوار تعریف شده در هر پایه (قطعات لازم برای اجرا و گذراندان هرپایه ) قطعات و کتابهای  مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار میگیرد وپس ازانتخاب معلم بر اساس شرایط سنی ، محل سکونت  و صلاح دید موسسه ، هنر جو پروسه آموزشی خود را  با عقد قرارداد ثبت نام آغاز میکند.

 

در طول  فرایند آموزش موسسه طبق قرار دادی که با هنرجو منعقد کرده ، تعهدات خود را مبنی بر نظارت پیگیری و ارزش یابی هنرجو دنبال میکند.

محتویات رپرتوار

هر رپرتوار شامل  تعداد مشخصی قطعه  و اتود می باشد که به همراه کتاب تکنیک وکتاب دشیفراژ و مبانی موسیقی در اختیار هنرجو قرارمی گیرد.

سن شروع دوره محدودیت خاصی ندارد ،اما آغاز آن بین سنین 7 تا 12 سالگی می تواند سن ایده آل باشد. این به این معنی نیست که سنین بالاتر امکان آغاز این دوره رانداشته باشند.